• Home
  • /
  • Webinary
  • /
  • Tarcza antykryzysowa 6.0. Przegląd najistotniejszych narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców
Za nami wydarzenie

Tarcza antykryzysowa 6.0. Przegląd najistotniejszych narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców

Podczas webinaru o Tarczy antykryzysowej 6.0 nasi prelegenci poruszą następujące zagadnienia:

  1. r. pr. dr Dominik Lubasz – kilka słów wstępu o ustawie,
  2. adw. Jerzy Hajn – dofinansowanie wynagrodzeń,
  3. adw. Adam Szkurłat – mikropożyczka i świadczenie postojowe,
  4. r. pr. Witold Chomiczewski – zwolnienie ze składek ZUS, uprawnienia kontrolne ZUS.
Spotykamy się online w piątek 18 grudnia 2020 r. o godz. 15:00.

W dniu 15 grudnia 2020 r. w Dzienniku Ustaw ukazała się ustawa z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, określana jako Tarcza Antykryzysowa 6.0. Tekst ustawy dostępny jest pod tym linkiem: https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/2255.

W rolach głównych

Prowadzący

Witold Chomiczewski

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Dominik Lubasz

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym. Tegoroczny laureat rankingu "The Legal 500" oraz rekomendowany przez "Chambers and Partners".

Adam Szkurłat

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców z branży informatycznej, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ubezpieczeń osobowych i gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych i gospodarczych.

Jerzy Hajn

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych oraz prawie cywilnym. W codziennej praktyce zajmuje się pomocą prawną z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy, w tym opracowywaniem umów związanych z obrotem gospodarczym.

Pobierz, zobacz...

Materiały

Filmy