Za nami wydarzenie

Otwarte Warsztaty dla IOD - Odcinek 1

Już 22 lutego zapraszamy wszystkich Inspektorów Ochrony Danych na pierwsze “Otwarte Warsztaty dla IOD” w 2024 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zespół GDPR Risk Tracker przygotował wirtualną przestrzeń. Nasze warsztaty to wyjątkowa okazja by podzielić się swoimi doświadczeniami oraz oczekiwaniami. Porozmawiamy również na temat wyzwań, z jakimi spotykają się Inspektorzy w swojej codziennej pracy.

W rolach głównych

Prowadzący

Beata Rusek

Inspektor Ochrony Danych
Rossmann SDP

Tematyką ochrony danych zajmuje się od 2013 roku. Od 2019 roku pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych w Rossmann SDP Sp. z o.o., gdzie wspiera wdrożenia nowych procesów przetwarzania danych, zwłaszcza w obszarze marketingowym, jak i procesów opartych o nowe technologie.

Jakub Czarnecki

Inspektor Ochrony Danych
Żabka Polska

Z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji związany od kilkunastu lat. Zaczynał od funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) w Allegro. Następnie wdrażał i utrzymywał SZBI wg normy ISO 27001 jako pełnomocnik spółki Arvato Polska. Od 2017 roku IOD w Żabka Polska.

Magdalena Szczytko-Sołtysiak

Ekspertka ds. ochrony danych osobowych
Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Tematyką ochrony danych zajmuje się od 2011 r. Doświadczenie zdobyła współpracując z przedsiębiorcami świadczącymi usługi m. in. logistyczne i transportowe, producentami i sprzedawcami IoT, sprzedawcami i dystrybutorami gazu, dostawcami rozwiązań IT, producentami samochodów.