Za nami wydarzenie

Noworoczne Spotkanie z Prawem 2024

data: środa 10 stycznia 2024 r.
godzina: 10:00-12:30

 

Podczas noworocznego spotkania online nasi prawnicy przedstawią następujące tematy:

- Wyzwania HR Compliance 2024 r. - pomiędzy optymalizacją kosztów a zwiększeniem dobrostanu pracowników:  procedury ocen pracowniczych i PIP, procedury antymobbingowe i antydyskryminacyjne oraz neutralność światopoglądowa miejsca pracy - adw. Magdalena Sudoł

- DSA, czyli nowa konstytucja Internetu. 3 najważniejsze zmiany - r. pr. Witold Chomiczewski

Istotne zagadnienia w ochronie danych osobowych w 2024 r. - adw. Adam Szkurłat

Prawo pracy w 2024 r. – trendy i zmiany, na które warto zwrócić uwagę - adw. Jerzy Hajn

AI regulacje prawne. Co się wydarzyło w 2023, gdzie jesteśmy, gdzie zmierza Europa i Świat. I co już dziś trzeba robić! - r. pr. Monika Susałko, r. pr. dr Dominik Lubasz

- E-doręczenia. Nowe obowiązki stosowane od 01.10.2024 r. adw. Michał Żmijewski

Zarejestruj się już dziś!

W rolach głównych

Prowadzący

Monika Susałko

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, własności intelektualnej i przemysłowej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, szczególnie prawie spółek. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami zgodnie z Agile, Prince 2, PM BoK.

Witold Chomiczewski

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Dominik Lubasz

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym. Tegoroczny laureat rankingu "The Legal 500" oraz rekomendowany przez "Chambers and Partners".

Michał Żmijewski

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

W ramach praktyki zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą prawną m.in. podmiotów z branży IT oraz marketingowej. Specjalizuje się ​ w sporządzaniu i opiniowaniu umów związanych z działalnością gospodarczą. Posiada bogate doświadczenie zawodowe na polu reprezentacji klientów w postępowaniach sądowych.

Adam Szkurłat

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców z branży informatycznej, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ubezpieczeń osobowych i gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych i gospodarczych.

Jerzy Hajn

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych oraz prawie cywilnym. W codziennej praktyce zajmuje się pomocą prawną z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy, w tym opracowywaniem umów związanych z obrotem gospodarczym.

Magdalena Sudoł

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Wspiera przedsiębiorców w zakresie prawa pracy obejmującego zarówno indywidualne, jak i zbiorowe stosunki pracy, prawa ubezpieczeń społecznych czy zatrudniania cudzoziemców. Ma wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pracodawców przed sądami oraz w postępowaniach kontrolnych.

Pobierz, zobacz...

Materiały

Pliki