Za nami wydarzenie

Noworoczne Spotkanie z Prawem 2023

data: środa 11 stycznia 2023 r.
godzina: 10:00 - 13:00

Podczas noworocznego spotkania online nasi prawnicy przedstawią następujące tematy:

  1. Zwyczajne zgromadzenia spółek kapitałowych za 2022 rok obrotowy — r. pr. Ernest Kosa
  2. Najważniejsze zmiany w ochronie konsumentów wynikające z dyrektywy Omnibus. Co muszą zmienić przedsiębiorcy? — r. pr. Witold Chomiczewski
  3. Nowe zasady rękojmi konsumenckiej. O czym należy pamiętać? — adw. Michał Żmijewski
  4. Metawersum — nowy obszar biznesowy — r. pr. Monika Susałko
  5. Nowy rok, nowe wyzwania — perspektywy zmian w ochronie danych osobowych — adw. Adam Szkurłat
  6. Prawo pracy w 2023 r. - co czeka pracowników i pracodawców? — adw. Jerzy Hajn i adw. Magdalena Sudoł
Zapraszamy! 
W rolach głównych

Prowadzący

Monika Susałko

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, własności intelektualnej i przemysłowej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, szczególnie prawie spółek. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami zgodnie z Agile, Prince 2, PM BoK.

Witold Chomiczewski

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Michał Żmijewski

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Bogata praktyka stosowania prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Specjalista z zakresu prawa przewozowego. Odpowiedzialny za obsługę prawną spółki kapitałowej o znaczącej pozycji rynkowej w segmencie TSL.

Adam Szkurłat

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców z branży informatycznej, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ubezpieczeń osobowych i gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych i gospodarczych.

Jerzy Hajn

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych oraz prawie cywilnym. W codziennej praktyce zajmuje się pomocą prawną z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy, w tym opracowywaniem umów związanych z obrotem gospodarczym.

Magdalena Sudoł

adwokat
Lubasz i Wspólnicy

Wspiera przedsiębiorców w zakresie prawa pracy obejmującego zarówno indywidualne, jak i zbiorowe stosunki pracy, prawa ubezpieczeń społecznych czy zatrudniania cudzoziemców. Ma wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pracodawców przed sądami oraz w postępowaniach kontrolnych.

Ernest Kosa

radca prawny
Lubasz i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie spółek, prawie korporacyjnym, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów gospodarczych.