Za nami wydarzenie

Mediacja okiem praktyka

Webinar z cyklu "Rzeczowo o Prawie" poprowadzi dyr. Monika Pujan - zawodowy mediator od 2006 roku. Związana z Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy ŁIPH od początku jego działalności.
Aktywnie współpracuje z sądami, prokuraturami oraz policją z okręgu łódzkiego, na zlecenie których przeprowadziła ponad tysiąc mediacji z zakresu spraw karnych, rodzinnych, cywilnych i gospodarczych. Główny obszar zainteresowań to zagadnienia związane z psychologicznymi aspektami mediacji w kontekście zjawiska przemocy oraz specyfika konfliktów interpersonalnych z udziałem osób w kryzysie.

 

Agenda spotkania: 
• przywołanie statystyk dotyczących liczby i długości trwania spraw oraz rosnącej roli mediacji,
• dlaczego rośnie znaczenie mediacji?
• wskazanie praktycznych walorów mediacji oraz jej przebiegu,
• mediacja sądowa a mediacja umowna.

 

Spotykamy się online w środę 27 października 2021 r. o godz. 16:00.

 

 

Webinar to jedno z dwóch spotkań z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji 2021, które odbywa się przy współpracy Kancelarii Lubasz i Wspólnicy z Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Zapraszamy!

W rolach głównych

Prowadzący

Monika Pujan

dyrektor
Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy ŁIPH

Zawodowy mediator od 2006 roku. Aktywnie współpracuje z sądami, prokuraturami oraz policją z okręgu łódzkiego, na zlecenie których przeprowadziła ponad tysiąc mediacji z zakresu spraw karnych, rodzinnych, cywilnych i gospodarczych. Główny obszar zainteresowań to zagadnienia związane z psychologiczny

Pobierz, zobacz...

Materiały

Filmy