Paweł Wojciechowski

Personal Data Protection Specialist

iSecure Sp. z o.o.

Adwokat, Specjalista ds. ochrony danych osobowych. Audytor Wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z normą ISO 27001 i 27701. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a od 2021 roku jest adwokatem, przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał współpracując z renomowanymi kancelariami świadczącymi usług w dziedzinie ochrony danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwa. Od ponad 5 lat wspiera przedsiębiorców we wszelkich zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych. W swojej dotychczasowej praktyce zajmował się w głównie realizacją projektów audytowo-wdrożeniowych oraz bieżącą obsługą prawną klientów w ramach ODO.

Specjalizuje się w identyfikacji oraz wdrażaniu rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb klientów, w szczególności w sektorze finansowym (bankowym), nowych technologii, e-commerce jak również prawa pracy.

Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu badań due diligence podmiotów gospodarczych oraz często wspierał zespoły korporacyjne
podczas negocjowania, opracowywania oraz konsultowania umów pod kątem ODO.

Swoje zainteresowania skupia również wokół zarządzania projektami. Wykonując swoje obowiązki pełnił nierzadko rolę Projekt Managera, organizując pracę zespołów wewnętrznych, jak również angażując członków zespołu klienta m. in. realizując zawierane przez klientów kontrakty.